ONLINE STUDIUM BIBLE

Online studium Bible vám pomůže lépe porozumět biblickým příběhům, tématům a terminologii. Odborný výklad je srozumitelný a klade si za cíl pomoci čtenáři vnímat širší biblické souvislosti a získat hlubší vhled.
Prostor pro otázky a diskuzi vás propojí s dalšími lidmi, které zajímá totéž, co vás.
Účastnit se můžete odkudkoli, pokud máte k dispozici počítač, tablet nebo mobil s připojením na internet.
Webinář s diskuzí je zdarma, není ničím podmíněn, pouze kapacitou, proto je třeba si zajistit rezervaci v tématu, které vás zajímá.
Témata:
„Ježíš očima Středního Východu“ –  podíváme se na Ježíšův život, činy a učení pohledem, který vychází z jiné tradice, než naší současné, západní kultury). Tematické okruhy:

– Narození Ježíše
– Blahoslavenství
– Modlitba Páně
– Ježíšovy významné činy
– Ježíš a ženy
– Ježíšova podobenství

Aktuální informace sledujte na níže uvedeném odkazu do Facebooku.

Webinář probíhá každé úterý od 19,30 h pouze online prostřednictvím ZOOMu v reálném čase a nelze jej shlédnout ze záznamu. Délka bývá okolo 45-60 minut.

 
Některé aktuální informace k tématům a termínům najdete na tomto odkazu na Facebooku.
 
Webinář je realizován přes aplikaci ZOOM, což je software sloužící k online komunikaci. V závislosti na kvalitě vašeho internetového připojení zajistí velmi kvalitní obraz a zvuk včetně možnosti chatu pro všechny účastníky lekce. Program lze zdarma nainstalovat na notebook, tablet, nebo PC.
 
Zoom je možné použít i bez instalace programu, ale pouze v počítači – v internetovém prohlížeči (např. Chrom). Neposkytuje však tolik možností nastavení jako aplikace. V nouzi však postačí i tato možnost.
 
 
Instruktáž ke spuštění setkání na Zoomu:
1) Klikněte na odkaz, který obdržíte na základě vámi vytvořené rezervace e-mailem v den termínu studia.
2) Vyčkejte, než se objeví modré tlačítko s textem „Launch Meeting“ a potvrďte spuštění buď v aplikaci nebo v prohlížeči (viz výše).
3) Když se objeví okno s vaším obrazem (videem), klikněte na modré tlačítko „Join with Video“. Tím povolíte obraz a vaši kameru.
4) Pak se objeví modré tlačítko s textem „Join with Audio“ -> kliknutím na něj spustíte zvuk reproduktorů a vašeho mikrofonu.
5) V rámci konverzace můžete kdykoliv vypnout/znovu zapnout použití vašeho mikrofonu a kamery. Schůzku můžete také kdykoliv opustit.