ONLINE STUDIUM BIBLE

Online studium Bible vám pomůže lépe porozumět biblickým příběhům, tématům a terminologii. Odborný výklad je srozumitelný a klade si za cíl pomoci čtenáři vnímat širší biblické souvislosti a získat hlubší vhled.
Prostor pro otázky a diskuzi vás propojí s dalšími lidmi, které zajímá totéž, co vás.
Účastnit se můžete odkudkoli, pokud máte k dispozici počítač, tablet nebo mobil s připojením na internet.
Webinář s diskuzí je zdarma, není ničím podmíněn, pouze kapacitou, proto je třeba si zajistit rezervaci v tématu, které vás zajímá.
Témata:
Kniha Genesis (1. kniha Mojžíšova) 

Po půlročním setkávání nad příběhy Abrahama a jeho rodiny pokračujeme od ledna 2021 příběhy Jákoba a jeho rodiny (od kapitoly č. 28), postupně až do konce knihy Genesis. 

Webinář probíhá pouze online prostřednictvím ZOOMu v reálném čase  a nelze jej shlédnout ze záznamu. Délka bývá okolo 45 minut, někdy se protáhne na hodinu. 

 
Skutky (apoštolů)

Studium knihy Skutky (apoštolů), kapitola za kapitolou. Loňské půlroční studium pokračuje od ledna 2021 kapitolou č. 16 – druhou misijní cestou apoštola Pavla.

Webinář probíhá pouze online prostřednictvím ZOOMu v reálném čase  a nelze jej shlédnout ze záznamu. Délka bývá okolo 45 minut, někdy se protáhne na hodinu. 

 

Některé aktuální informace k tématům a termínům najdete na tomto odkazu na Facebooku.

Rezervaci místa k vybranému tématu si můžete vytvořit zdarma v systému „rezervio.com“ zde:

 
 
 
 
Webinář je realizován přes aplikaci ZOOM, což je software sloužící k online komunikaci. V závislosti na kvalitě vašeho internetového připojení zajistí velmi kvalitní obraz a zvuk včetně možnosti chatu pro všechny účastníky lekce. Program lze zdarma nainstalovat na notebook, tablet, nebo PC.
 
Zoom je možné použít i bez instalace programu, ale pouze v počítači – v internetovém prohlížeči (např. Chrom). Neposkytuje však tolik možností nastavení jako aplikace. V nouzi však postačí i tato možnost.
 
 
Instruktáž ke spuštění setkání na Zoomu:
1) Klikněte na odkaz, který obdržíte na základě vámi vytvořené rezervace e-mailem v den termínu studia.
2) Vyčkejte, než se objeví modré tlačítko s textem „Launch Meeting“ a potvrďte spuštění buď v aplikaci nebo v prohlížeči (viz výše).
3) Když se objeví okno s vaším obrazem (videem), klikněte na modré tlačítko „Join with Video“. Tím povolíte obraz a vaši kameru.
4) Pak se objeví modré tlačítko s textem „Join with Audio“ -> kliknutím na něj spustíte zvuk reproduktorů a vašeho mikrofonu.
5) V rámci konverzace můžete kdykoliv vypnout/znovu zapnout použití vašeho mikrofonu a kamery. Schůzku můžete také kdykoliv opustit.